
Млад мъж е с опасност за живота, след като самокатастрофира вчера в 9:20 ч., съобщиха от полицията днес. „Ситроен“ с 21-годишен шофьор излиза вляво по посоката си на движение и се блъска в бетонна основа на оградата на пожарната, след което се преобръща.

Водачът е хоспитализиран с опасност за живота. 20-годишният му спътник е прегледан на място и освободен без наранявания.
Шофьорът не е тестван за употреба на алкохол поради здравословното му състояние, взета му е кръвна проба за анализ. Образувано е досъдебно производство под надзора на Районната прокуратура в Стара Загора.
