Зарата – Всичко за Стара Загора
НОВИНИРЕГИОНА

Стара Загора: Слагат такса на чисто ново игрище заради „Ганьовщина“ (Видео)


„Футболното игрище, което обновихме преди няколко дни в кв. “Самара 2” за пореден път е отрупано с боклуци. Тъй като “Ганьо” не иска да пази, ще бъдем принудени да сложим такса за ползването му и да назначим хора, които да я събират“.

Това съобщи преди минути градоначалникът Живко Тодоров, който се възмути от поредното безхаберие свързано с чистотата.  

„Клипът и снимките ми изпрати тази сутрин Джейсън Марсел Еламе, за което му благодаря. Възпитавайте децата си, защото България зависи не само от управниците си, но и от всеки един от нас“, апелира за пореден път кметът.

„Защо всеки път трябва да чистя след децата? Те не са виновни, а родителите им. После ще обвиняваме кмета, който прави, а ние не умеем да пазим“, възмущава се бившият футболист на Берое, който сигнализира за неприятната ситуация.

Още

Откриха барелеф на доайена на светското образование в Стара Загора

admin

Стара Загора: Какво се случва с ремонта на градската градина?

admin

100 833 наети лица по трудово правоотношение през 2024г. в област Стара Загора

admin