По първоначална информация на 1 февруари около 21.05ч., на АМ „Тракия“ се движил полицейски автомобил, като на км.207, поради обилен снеговалеж и заледена пътна настилка, МПС е самокатастрофирало. Няма пострадали, настъпили са материални щети по автомобила.
Двамата полицейски служители от полицейския екип са тествани за употреба на алкохол, отчетени са отрицателни резултати. Местопроизшествието е посетено от екип на сектор "Пътна полиция".
