Тази награда е висока оценка за последователната политика на Община Раднево в подкрепа на образованието, за устойчивите инвестиции в училищната среда и за убеждението, че децата и учителите са най-ценният ни капитал. Тя е признание за открития диалог, взаимното уважение и общите усилия в името на по-доброто бъдеще, посочват от Общинската администрация.
Кметът на Община Раднево инж. Георги Петров беше удостоен от Синдиката на българските учители с престижното отличие „Кмет на годината“.
Тази награда е висока оценка за последователната политика на Община Раднево в подкрепа на образованието, за устойчивите инвестиции в училищната среда и за убеждението, че децата и учителите са най-ценният ни капитал. Тя е признание за открития диалог, взаимното уважение и общите усилия в името на по-доброто бъдеще, посочват от Общинската администрация.
„За нас това отличие е не само личен успех за кмета, а признание за всички, които с труд, сърце и отдаденост работят Раднево да бъде място, в което образованието има смисъл, а мечтите посока. Община Раднево ще продължи да подкрепя българските учители и да инвестира в знанието, защото вярваме, че именно то е основата на силното общество.
Гордеем се с това признание и благодарим за доверието“, пишат от администрацията във своята ФБ страница.
Източник и снимка: Община Раднево
Ако материалът Ви харесва, подкрепете ни, като го споделете с приятелите си.
Маркери Община | отличие | Раднево | българските | учители | признание
Коментирай
Няма публикувани коментари. Публикувай първия коментар!




